У Галаганівці жителі перекрили дорогу і вимагають негайного ремонту
06 червня 2017, 10:27 Друк

1496748853 dscn84206 червня о 10:00 у с.Галаганівка місцеві жителі перекрили рух в обох напрямках по обласній автомобільній дорозі місцевого значення Чигирин - Стецівка - /Р-10/, що пролягає через населений пункт, повідомляє прес-служба Чигиринської РДА.

Сьогодні люди вийшли на попереджувальну акцію з вимогою негайно провести капітальний ремонт дороги. Внаслідок обмеження руху через Тясминську дамбу, що в с.Стецівка, збільшився потік автомобілів великогабаритного транспорту, що курсують через села Стецівка, Галаганівка та місто Чигирин. Жителі с.Галаганівка вкрай стурбовані ситуацією, що сталася із рухом вантажного та великовагового автомобільного транспорту через їх село. Постійна вібрація, яка виникає від безперервного руху транспорту, призводить до просідання ґрунту, у їх домівках утворюються тріщини в стінах, руйнуються стіни будинків та господарських споруд, а стан дороги жахливий і потребує ремонту.

Протестуючі згідні, що Тясминську дамбу потрібно ремонтувати, але організовуючи об’їзний шлях потрібно відремонтувати дорогу, на яку спрямований потік транспорту із дороги державного значення Р-10. 

Автомобільна дорога О241802 Чигирин - Стецівка - /Р-10/перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області. У разі, якщо Службою автомобільних доріг у Черкаській області не буде проведено ремонт в найкоротші терміни, люди обіцяють через два тижні вийти на цілодобову безстрокову акцію.

З протестувальниками поспілкувалися перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Лисенко, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко. На місці проведення акції працювали працівники поліції, які здійснювали охорону громадського порядку, 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Інші статті: