Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Холодному Яру молоді активісти розбиралися, як влаштована держава
07 червня 2017, 08:35 Друк

8-960x720У самому серці Холодного Яру тема «Держава Україна: як це працює» зібрала активістів із центральної частини України, повідомляє «ГУРТ».

Упродовж трьох днів молодь розбиралась які ознаки має держава, які повноваження мають органи державної влади та місцевого самоврядування, досліджували перспективу децентралізації та говорили про формування бюджетів.

З’ясовувати що таке корупція та які способи її протидії допомагав запрошений експерт — Віталій Шабунін, голова правління «Центру протидії корупції», який спеціально приїхав з Києва.

На завершення навчання, учасники дізналися які існують механізми впливу громади на прийняття владних рішень, наскільки вони ефективні та як їх можна застосовувати.

“Під час цього тренінгу ми орієнтувалися на “новачків”, тобто тих, хто хоче пов’язати себе із громадським активізмом, але не дуже добре розуміється на тонкощах як створення бюджету, так і сфер відповідальності різних чиновників чи органів самоврядування. Тепер маємо близько 20 молодих та ініціативних людей, які мають не лише теоретичну базу, а й практичні поради від експертів щодо способів впливу та контролю чи то за бюджетними коштами, чи то за чиновниками, які працюють за бюджетні кошти”, — коментує Вікторія Феофілова, координаторка проекту.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Холодному Яру молоді активісти розбиралися, як влаштована держава