Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Відновлений навчальний катер “Чигирин” вийшов у море
13 червня 2017, 08:37 Друк

a01858fd9b56eff55e1ed7a00407995c07370958Після відновлення технічної готовності перший за останній час вихід в море здійснив навчальний катер Військово-Морських Сил ЗС України “Чигирин”. Метою плавання було як перевірка роботи вузлів і механізмів та проведення катерного навчання. Про це повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗС України, пише УНН-Центр.

"Вихід в море показав, що катер повністю готовий до виконання поставлених завдань. Ми провели навчання з організації командного пункту по забезпеченню навігаційної безпеки плавання в складних умовах обстановки та приготування катеру до бою і походу", — зазначив командир катеру лейтенант Олександр Дяк.

Одним із головних завдань навчального катеру “Чигирин” є використання його навчально-тренувальної бази для відпрацювання навичок майбутніх флотських офіцерів-курсантів та ліцеїстів.

Довідка УНН-Центр: Над катером, відповідно до указу Президента України від 27.09.2010 № 918/2010, встановлено шефство Чигиринською районною державною адміністрацією. У 2014 р. після початку російської інтервенції в Україну судно було захоплене, а прапор Військово-Морських Сил України спущено та піднято російський. Пізніше його було передано українській стороні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Відновлений навчальний катер “Чигирин” вийшов у море