Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Облрада допоможе відремонтувати Тясминську дамбу
13 червня 2017, 10:16 Друк

fb845272ccb6391e4aadffd905846745 600x1000Представники Чигиринської районної ради звернулись до голови облради Олександра Вельбівця із проханням посприяти у вирішенні питання стану Тясминської захисної дамби та ремонту відповідної ділянки дороги. Про це повідомляє “Діловий Регіон”.

Тясминська гребля – це єдина дорога з Полтави і Кременчука на Чигирин.  Нині вона стала майже непроїзною через потік великовантажних машин, зокрема місцевої філії СП ТОВ «Нібулон».

Нині вказану ділянку дороги перекрили, а проїзд автомобілів великогабаритного транспорту направлено через села Стецівка, Галаганівка та місто Чигирин.

Утім це викликало обурення місцевих селян, оскільки безперервний рух транспорту призводить до просідання ґрунту та руйнування їх домівок. Днями жителі с. Галаганівка навіть перекривали рух, вимагаючи негайно провести капітальний ремонт дороги.

Зважаючи на значну вартість таких робіт, силами лише місцевих бюджетів питання не вирішити, наголошують депутати.

На переконання голови обласної ради на разі потрібен конструктивний діалог із представниками підприємства-гіганта, іншими місцевими виробниками, аби спільно вирішувати проблему, зазначають у прес-службі облради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Облрада допоможе відремонтувати Тясминську дамбу