Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області прогнозують грозові дощі
13 червня 2017, 07:19 Друк

7-e1497256671110За прогнозом синоптиків, цього тижня погоду формуватимуть атмосферні фронти північних циклонів. Тому на Черкащині очікуються окремі грозові дощі та похолодання, повідомляє начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Незважаючи на значні коливання температури повітря, початок червня видався теплим та сухим. Лише у Золотоноші та Жашкові випало 20-36 мм дощу, або 70-160% декадної норми, на решті території -0,4-6 мм.

Площа із ґрунтовою засухою під озимою пшеницею збільшилась, при цьому у східній частині, де вона триває третю декаду, поглибилась та поширилась у західному напрямку. На окремих площах центральних районів області, зокрема Смілянський та Звенигородський, запаси продуктивної вологи метрового шару грунту під озимою пшеницею становлять лише 5-17 мм, проти оптимальних для формування та наливу зерна – 60-80 мм.

Віталій Постригань відзначив, що ситуація складна, особливо у східній частині. Проте, через чергування періодів потеплінь із похолоданнями та відсутність атмосферної засухи, – не критична.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області прогнозують грозові дощі