Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині на фестивалі допомагали волонтери з Черкас
14 червня 2017, 09:20 Друк

555Чигирин зустрічав гостей з усієї України на фестивалі VIRA FEST. Протягом двох днів – 3-4 червня – тут обрали найчарівнішу дівчину «Красуню VIRA FEST», визначили найкращі духовні сучасні та автентичні пісні, провели неймовірні майстер-класи та насолоджувалися виступами відомих гуртів «Тінь сонця» та ONUKA.

До організації локацій фестивалю та поширення інформації серед гостей активно долучилися волонтери. Студенти  Черкаського ННІ ДВНЗ «Черкаський інститут банківської справи» а також місцева чигиринська молодь  стали незамінними помічниками ініціаторів фестивалю – активістів Громадянського руху «За процвітання Черкащини».

– Наші студенти ведуть активне громадське життя. Початок літа для наших активістів ознаменувався волонтерською діяльністю на фестивалі  VIRA FEST, - каже в.о. директора Черкаського ННІ ДВНЗ «Черкаський інститут банківської справи» Наталія Рогова. – Для студентів – це щось нове, інакше. Вони ділилися емоціями, розповідали, що стали частинкою рекорду України, слухали чудових пісень, дехто брав участь у майстер-класах. Волонтерство серед студентів робить більш згуртованішим нашу молодь. І це украй важливо особливо нині, адже демонструє ми єдині і маємо спільні цілі та цінності.

Волонтери зізнавались, що найбільше у цій справі їм сподобалось спілкування з новими людьми.

– Кожен з нас самостійно виявив бажання волонтери ти на VIRA FEST, – розповідає координатор волонтерcької спільноти, студент Черкаського ННІ ДВНЗ «Черкаський інститут банківської справи» Олексій Майстренко. – Ми працювали на різних локаціях та щокілька годин змінювали одне одного. Важливо було допомагати гостям фестивалю і надати їм всю інформацію – що, де та коли відбувається. Це був однозначно цікавий досвід.

Нагадаємо, фестиваль VIRA FEST відбувся за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини». Потужними співорганізаторами фестивалю VIRA FEST стала Черкаська ОДА та Чигиринська районна державна адміністрація.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині на фестивалі допомагали волонтери з Черкас