Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Воду біля чигиринського міського пляжу перевірили на безпечність
14 червня 2017, 09:32 Друк

пляжЦього року воду біля міського пляжу Чигирина перевіряли на безпечність. Лабораторний аналіз відхилень не встановив, повідомляє «Дзвін».

Перевірки проводять по всій Черкащині відповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік Державної установи “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

Майже 50 проб води уже взяли у місцях рекреаційного водокористування, зокрема, акваторії 10 пляжів, що плануються до відкриття у поточному році. Це пляжі у Черкасах – пляжі «Соснівський», «Пушкінський», «Смілянський», «Рів’єра», «Митницький», міські пляжі Чигирина, Ватутіне та Кам’янки, пляжі ДОК «Придніпровський» та ТОВ ДОТ «Чапаєвець» с. Благодатне,  Золотоніського району.

За поточний період року досліджено 21 пробу води за санітарно-хімічними та 25 – за мікробіологічними показниками, відхилень від встановлених нормативів  не виявлено.

Лабораторний центр продовжує лабораторні дослідження води водойм у місцях відведених для  рекреаційного використання та купання.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Воду біля чигиринського міського пляжу перевірили на безпечність