Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В ОДА представили нового керівника департаменту культури
14 червня 2017, 06:35 Друк

IMG 5569Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА віднині з новим керівником, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА. Ним став Шабатін Олександр Олексійович. Його представив вчора колективу перший заступник очільника області Віталій Коваль:

– Відповідальність, знання законодавства, вміння працювати в команді, знаходити оптимальні рішення – ті риси, які, переконаний, допоможуть Олександру Олексійовичу в роботі, – сказав Віталій Коваль. – Нині перед ним стоїть важливе завдання – навести лад у Департаменті, зокрема з документацією, завершити процес ліквідації в попередніх структурах, знайти спільну мову з усіма творчими спілками, окрему увагу приділити зв’язкам з громадськістю, інформаційній політиці тощо. Я ж, як куратор галузі, підтримуватиму  порадами та рекомендаціями.

Натомість Олександр Олексійович подякував за довіру та зауважив на тому, що добре усвідомлює всю відповідальність, готовий до активної роботи спільно з колективом.

– Із більшістю з вас ми вже попередньо працювали, – сказав Олександр Шабатін, звернувшись до колег. – Тож, у нашій з вами подальшій спільній роботі сподіваюсь на конструктив і досягнення разом позитивних результатів.

Олександр Шабатін, 1987 року народження, родом зі Сміли, магістр державної служби, має майже 7 років стажу держслужби. До призначення працював на посаді заступника начальника управління – начальника організаційного відділу, управління організаційного забезпечення апарату обласної державної адміністрації.

Олександра Олексійовича призначено на посаду директора Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА  за результатами конкурсу – відповідно до Розпорядження обласної адміністрації № 95-к від 12 червня 2017 року, на підставі заяви, протоколу засідання конкурсної комісії, листа Міністерства культури України від 8.06.2017 № 347/8/42-17.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В ОДА представили нового керівника департаменту культури