Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Дітям з Чигиринського реабілітаційного центру провели екскурсію місцеві лісівники
15 червня 2017, 10:02 Друк

3-2-710x434Скільки треба часу, щоб виросло дерево, і хто висаджує ліси розказали чигиринські лісівники місцевим школярам – учням Чигиринського навчально-реабілітаційного центру Черкаської обласної ради.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського ОУЛМГ.

Учні молодших класів, діти з особливими потребами, прийшли до Чигиринського лісгоспу, щоб дізнатися, як вирощують та охороняють ліси. Їх зустрічали лісівники, а змістовну екскурсію територією підприємства провів інженер з охорони та захисту лісу Володимир Тищенко.

Дітям показали лісову пожежну станцію та техніку, яка допомагає лісівникам боротися з лісовими пожежами. Зацікавила дітлахів камера відеоспостереження, що дозволяє оперативно виявляти найменші задимлення в лісових масивах. Продемонстрували маленьким гостям теплицю з декоративним посадковим матеріалом, розповіли, як рослини висаджують на розсадник.

 Найбільше школярів вразили пожежні машини. Вони змогли роздивитися, як влаштовані системи для гасіння і чим відрізняється пожежна машина від пожежного модулю.

 «Для нас дуже важливо передати наступним поколінням цінність лісів як творіння не лише природи, а й людських рук. Діти мають знати, що дерево росте не саме, що хтось у це вклав свою працю, свою душу. А ще, діти з юних літ мають знати, скільки щоденних зусиль вкладають лісівники для збереження та примноження лісів краю», – відзначив директор ДП «Чигиринське лісове господарство» Роман Фендюр.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Дітям з Чигиринського реабілітаційного центру провели екскурсію місцеві лісівники