Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Оренда землі на Черкащині зросла всемеро
16 червня 2017, 07:45 Друк

земля2-e1497595534896У травні цього року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організувало через аукціони продаж прав оренди 11-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Ці ділянки розташовані в Жашківському (8), Маньківському (2) й Драбівському (1) районах. Загальна площа наділів становить майже 65 га.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської облдержадміністрації.

За користування цією землею до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме близько 153 тис. грн., що на 91 тис. грн. більше від стартової ціни – 62 тис. грн.

Під час торгів значно зросла вартість землі площею 15,77 га в адмінмежах Харківської сільської ради Маньківського району, де стартова ціна збільшилася з 8% до 55,76% від її нормативної грошової оцінки (НГО): із 7,9 тис. грн. до 55 тис. грн.

У червні на Черкащині заплановано продати через аукціон права оренди 25-ти земельних ділянок загальною площею 316,45 га.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Оренда землі на Черкащині зросла всемеро