Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для чигиринської молоді організували екскурсії по місцевих підприємствах
22 червня 2017, 09:23 Друк

IMG 3469Минулого тижня, 13 червня, учнівська молодь Чигирина з пришкільних таборів праці та відпочинку побувала на професіографічних екскурсіях в ПРАТ «Боровицьке» та СТОВ «Дружба». Такі заходи організували Чигиринський районний центр зайнятості  спільно з відділом освіти Чигиринської районної державної адміністрації. Загалом в екскурсіях взяло участь майже 50 учнів.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської міської ради.

Розпочалася екскурсія з узбережжя Кременчуцького водосховища, коли прибували рибалки на баркасах з уловом. Розвантажували рибу та складували в холодильні камери. Учні дізнались, що робота рибалки розпочинається о 3.00 годині ночі і є однією з важких професій, адже незважаючи на погодні умови вони щоденно виходять за рибою.  Охолоджену продукцію транспортом підприємства доправляють до переробних цехів, що стало наступним етапом нашої екскурсії на даному підприємстві.

Потім спостерігали за процесом розробки, копчення та сушіння риби. Результатом цього процесу була продукція, яку ми звикли бачити на прилавках наших магазинів.

Учні ознайомилися з професіями – оброблювач риби, рибалка прибережного лову. Відвідали також фірмовий магазин цього підприємства.

Наступним підприємством, де проходила професіографічна екскурсія стало сільськогосподарське підприємство «Дружба».  Керівник  Армен Налбандян зустрів школярів, розповів про  сьогодення господарства, поділився з планами на майбутнє,  показав  зерносховище, тваринницьку ферму.  Пояснив, який шлях проходять  сільськогосподарські продукти (м’ясо, хліб, молоко) перш ніж потрапити до нас на стіл. 

Молодь  не лише познайомилися з такими  професіями, як зоотехнік, ветеринар,  тваринник, оператор  машинного доїння (доярка), телятниця, механізатор, тракторист, охоронник, але й  поспілкуватися  з   працівниками, побачили сучасні сільськогосподарські машини,  автоматизований  процес доїння корів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для чигиринської молоді організували екскурсії по місцевих підприємствах