Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Депутат облради допомагатиме чигиринським школам
22 червня 2017, 15:35 Друк

1498136876 3-003Сьогодні, 22 червня 2017 року, з робочим візитом в Чигирині побував депутат Черкаської обласної ради Роман Буданцев. Спільно з народним обранцем голова районної ради Валентина Алєксєєвець обговорили проблемні питання Чигиринщини та перспективи розвитку району в цілому. 
В ході зустрічі обговорювали стан покрівлі в Чигиринському навчально-виховному комплексі "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2". Зокрема, проведення обстеження цього об’єкту відповідними спеціалістами та виготовлення проектно-кошторисної документації на його ремонт. Опісля Роман Буданцев пообіцяв сприяти у залученні додаткових коштів на ремонт покрівлі в освітньому закладі.
Разом з тим, було обговорено питання будівництва спортивного залу у Чигиринській ЗОШ №1 та перспективи будівництва спортивного залу в Чигиринському НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3». За результатами обговорення намічено ряд заходів, у вирішенні яких обіцяна підтримка та сприяння народного обранця.
Під час зустрічі розглянуто й інші питання, що хвилюють жителів району. Так, Валентина Алєксєєвецьохарактеризувала ситуацію щодо стану автомобільних доріг Чигиринського району. Вона висловила занепокоєння з приводу стану автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, частина якої проходить по гребеню Тясминської дамби в с.Стецівка. Також ознайомила зі станом дорожнього покриття на ділянках державної дороги загального користування Т-12-17 Олександрівка – Бурякове в напрямку Олександрівки, та обласної дороги місцевого значення О 241801 від підїзду до с. Суботів – Чернече – Кудашеве в напрямку Знам’янки. В свою чергу, Роман Буданцев пообіцяв тримати на контролі питання ремонту автомобільних доріг в Чигиринському районі. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Депутат облради допомагатиме чигиринським школам