Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У мережі з’явився перелік заходів «Холодноярської прощі»
23 червня 2017, 08:33 Друк

1 1У кінці липня у Холодному яру пройде військово-цивільний проект «Холодноярська проща». З 28 по 31 липня на Чигиринщині зберуться військовослужбовці, військові священики УПЦ КП, студенти, священнослужителі українських єпархій в Україні і за кордоном та представники українських діаспор світу. Днями організатори «Холодноярської прощі» оприлюднили перелік заходів, пише «ГромЧе».

Активісти проекту розділили проект на кілька заходів. Серед них – духовні, патріотично-виховні, спортивні, пізнавальні, моніторингові. Також окремо йдуть знакові заходи «Холодноярської Прощі».

Протягом кількох днів у липні у Холодному Яру організують розширену козацьку Раду Черкащини, проведуть прийом у козаки з освяченням атрибутів козацької символіки та символічної зброї. Також організатори планують прийняти Комюніке про створення передумов для формування національно-об’єднавчої громадської організації Українського козацтва та підготувати звернення до Президента України з вимогою невідкладного прийняття Закону України «Про Українське козацтво». Крім того, на «Холодноярській прощі» розроблять проект звернення до влади про відновлення спеціальної комплексної Державної програми «Золота підкова Черкащини».

Наводимо повний перелік заходів цьогорічного проекту «Холодноярська проща». Він відбудеться 28-31 липня у Холодному Яру.

Духовні заходи:
1. Божественна літургія. Таїнство сповіді, причастя, маслособорування.
2. Катехізація.
3. Хресна хода учасників: Резиденція митрополита УПЦ КП м. Чигирин (НІКЗ «Чигирин») - Храм Святого Миколая (заповідник «Козацький хутір» с. Стецівка, НІКЗ «Чигирин»).
3. Чин освячення Храму, Резиденції митрополита, Каплиці, криниці, джерела, купелі, осель, помешкань, господарсько-побутових приміщень. Окроплення святою водою паломників та будівель етнографічного комплексу «Козацький хутір» с. Стецівка НІКЗ «Чигирин».

Патріотично-виховні заходи:
1. Виступи Народних Героїв
2. Нагородження військових священників УПЦ КП, учасників, ветеранів АТО, ветеранів ЗСУ церковними нагородами та відзнаками Святійшого Філарета Патріарха Київського і всієї Руси-України та Іоана митрополита Черкаського і Чигиринського, голови Синодального управління військового духовенства УПЦ КП.
3. Пісенний конкурс духовно-патріотичної української пісні.
4. Проведення благодійних аукціонів.

Реабілітаційно-мотивуючі, оздоровлювальні, спортивні заходи:
1. Соціально-мультимедійні проекти.
2. Показові виступи, майстер-класи паралімпійців, видатних українських олімпійців, чемпіонів світу та Європи, аматорів та професіоналів.
3. Спортивні змагання, конкурси, майстер-класи, показові виступи, як спортсменів аматорів, так і професіоналів.

Пізнавальні, просвітницько-виховні, обмінно-досвідні заходи:
1. Спілкування та обмін досвідом з ветеранами, учасниками та інвалідами АТО, їх сім’ями.
2. Спілкування та обмін життєвим та сімейним досвідом тимчасово-переміщених осіб та переселенців з окупованого Криму та буремного сходу України, на теми: адаптація до активного, суспільно-корисного способу життя в нових умовах.
3. Науково-практичні, тематично-профільні конференції, круглі столи, читання
4. Тематичні виставки, фестивалі, конкурси, майстер-класи
5. Літературна сцена
6. Книжковий фестиваль
7. Гутірки з відомими особистостями, як з України, так і з представниками української діаспори
8. Бесіди-тренінги на теми про здоровий спосіб життя, здорове харчування та методи боротьби зі шкідливими звичками

Моніторингові, звітувальні, візуалізаційні заходи:
1. Візуалізація та моніторинг подій на локаціях в рамках Проекту з демонстрацією на LED-екранах та на інтерактивному екрані головної сцени. Моніторинг відбувається, як на землі так і з повітря (квадрокоптери, повітряні кулі, фотозони)
2. Щоденний фото- та відеозвіт про цікаві події протягом поточного дня та подій на всіх локаціях Проекту, з можливістю придбати відео-, та фотоматеріали на цифрових носіях у центрі надання інформаційних послуг на локаціях в рамках Проекту

Знакові заходи «Холодноярської Прощі»:
1. Розширена козацька Рада Черкащини
2. Прийом у козаки з освяченням атрибутів козацької символіки та символічної зброї
3. Опрацювання та прийняття Комюніке про створення передумов для формування національно-об’єднавчої громадської організації Українського козацтва
4. Прийняття офіційного Звернення до Президента України, Верховної Ради України, з вимогою невідкладного прийняття Закону України «Про Українське козацтво», з метою утвердження Української нації, розвитку її духовних, культурних, організаційних, військово-патріотичних і господарських традицій, зміцнення державної незалежності України.
5. Прийняття Проекту Звернення до владних інституцій та фундацій, як місцевого, так і державного рівня, про підтримку Проекту «Холодноярська Проща», як прояв волевиявлення суспільно-активних патріотично-налаштованих верств населення, як в Україні так і у світі вцілому, на об’єднання українства навколо єдиної Помісної Православної Церкви, приуроченого до святкування Хрещення Руси-України, та вшанування подій української революції 1917-1921 рр. Проектом розраховано охопити всі вікові категорії, різні верстви населення України та українських діаспор.
6. Проект Звернення до владних інституцій та фундацій державного рівня, щодо відновлення спеціальної комплексної Державної програми «Золота підкова Черкащини»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У мережі з’явився перелік заходів «Холодноярської прощі»