Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині розкажуть, де знайти кошти на розвиток міста
27 червня 2017, 17:51 Друк

1424417809 1361179065 den soc sprsvedluvosti37561 1У Чигирині 3 липня відбудеться зустріч із представниками ГО «Молода Черкащина». Місцевих активістів запрошують поділитися власними ідеями для покращення середовища рідного міста, пише «ГромЧе».

Така зустріч пройде у рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина. ГО «Молода Черкащина» запрошує громадські організації та благодійні фонди Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області до участі в  конкурсі міні-грантів.

«Тематика проектів має бути спрямована на міський розвиток, важливість конкретної проблеми для місцевої громади / регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми,» – наголошують активісти ГО «Молода Черкащина».

Метою конкурсу стало сприяння соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад. Деталі та умови участі за посиланням тут.  Заявки приймаються до 17 липня 2017 року включно. Для цього треба запонвити аплікаційну форму та форму бюджету.

А чигиринських активістів представники ГО «Молода Черкащина» чекатимуть у понеділок, 3 липня, о 13:00 у шинку «Посольський».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині розкажуть, де знайти кошти на розвиток міста