Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За період нересту на Черкащині викрили більше тисячі правопорушень
30 червня 2017, 10:13 Друк

завантаження2За період нересту 2017 державними інспекторами Черкасирибоохорони викрито 1207 правопорушень. Зокрема: порушення правил рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП – 718; грубе порушення правил рибальства ч. 4 ст. 85 КУпАП – 167; порушення порядку придбання та збуту водних біоресурсів ст. 88-1 КУпАП – 26. Протиправними діями громадян рибному господарству України нанесено збитків на суму 139830 грн. Працівниками управління вилучено 1046 заборонених для любительського та спортивного рибальства знарядь лову.

Про це повідомляє прес-служба Черкасирибохорони.

Нерестовий період дуже важливий для рибної галузі. Від того, наскільки успішно пройде період розмноження риб, залежить відтворення біорізноманіття і сталість популяції риб у водоймах. У цей період у рибогосподарських водних об’єктах забороняється здійснення промислового вилову риби та обмежується любительське рибальство, проведення днопоглиблювальних, вибухових, бурових робіт, видобуток  гравію та піщано-ракушникової суміші.

Державними інспекторами Черкасирибоохорони спільно з працівниками поліції складено 9 матеріалів з ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України. Відомості про вчинені кримінальні правопорушення внесено до ЄРДР. По кримінальних справах за участю Черкасирибоохорони нараховано збитків на загальну суму 74570 грн.

Також складено 66 матеріалів стосовно незаконного заняття рибодобувним промислом,  вилучено понад 900 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 288 заборонених знарядь лову. Нараховано збитків на суму майже 52380 грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За період нересту на Черкащині викрили більше тисячі правопорушень