Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринців скликають на громадське обговорення забудови по вулиці Хмельницького
03 липня 2017, 10:11 Друк

6Чигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій в м. Чигирин по вул. Б.Хмельницького, 39 Черкаської області. Мова йде про території площею 0,0898 га: з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0078 га, та ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,0820 га.

Про це повідомили на сайті Чигиринської міської ради.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 23.12.2016 № 182-17/VII «Про розроблення детального плану територій по вулиці Б.Хмельницького, 39 в місті Чигирин, Черкаської області».  Розробник детального плану  територій ФОП Матвеєва Л.І.

З проектом детального плану територій площею 0,0898 га: з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0078 га, та ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,0820 га в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Б.Хмельницького, 39 Черкаської області можна ознайомитися у  відділі житло – комунального господарства, землеустрою та інвестиційної політики міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11, телефони для довідок (04730) 2-59-96, 2-59-77, а також за вказаною адресою приймаються пропозиції та зауваження щодо детального плану територій, термін подання яких з 4 липня 2017 року по 2 серпня 2017 року.

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території мають право подавати:

 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 2 серпня 2017 року о 11.00 в адмінприміщенні міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11.   


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринців скликають на громадське обговорення забудови по вулиці Хмельницького