Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаська область готова до жнив
04 липня 2017, 10:47 Друк

foto-e1499092214342Сільгосппідприємства області готові до збирання озимих культур, ярих ранніх зернових та зернобобових. Їх цьогоріч висіяли на 300 тис. га. Про це вчора, 3 липня, у ході координаційної наради повідомив начальник обласного управління агропромислового розвитку Ігор Колодка.

Загалом в області очікують отримати валового зерна на рівні 3,8 млн. тонн. Зокрема озимих зернових культур – майже 1 млн. тонн.

– З року в рік Черкащина вирощує врожаї зернових та зернобобових культур та входить до переліку кращих в Україні за цим показником, – зауважив Ігор Колодка. – Втім важливо не лише виростити урожай, а й вчасно зібрати та зберегти його. Нашим аграріям вдалося провести заплановані весняні роботи вчасно і на рівні показників минулого року. Нині ж активно готуємося до жнивної кампанії. На полях області працюватиме близько 1,7 тис. зернозбиральних комбайнів.

З початку року парк господарств Черкащини поповнився на 182 одиниці техніки на 116 млн. грн. За словами Ігоря Леонідовича, готовність техніки до жнив – стовідсоткова. Водночас с/г підприємства закумулювали достатній запас паливно-мастильних матеріалів: 13,1 тис. тонн дизельного палива та 4,8 тис. тонн бензину.

– За попередніми підрахунками, сезонне навантаження на комбайн становитиме близько 195 га, – відзначив посадовець. – Якщо дозволять погодні умови, то маємо технічну можливість за 10-15 днів зібрати площі ранніх зернових та зернобобових культур. Для приймання урожаю 2017 року на Черкащині є 34 хлібоприймальні підприємства. Їхня загальна місткість – 1,8 млн тонн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаська область готова до жнив