Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На трасі Канів-Чигирин-Кременчук встановлюють освітлення
05 липня 2017, 10:03 Друк

1У селі Червона Слобода Черкаського району на автодорозі Канів – Чигирин – Кременчук триває облаштування освітлення автомобільної дороги у межах населеного пункту.

Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією ТОВ «Геобудсерсіс Плюс» на ділянці дороги Р-10 км 130+650 – км 105+000 вже влаштовано зовнішнє освітлення цієї ділянки дороги. Тут встановлено 2 шафи керування освітленням, 42 опори зовнішнього освітлення, на яких змонтовано сучасні енергозберігаючі світлодіодні LED світильники.

Наразі роботи з влаштування зовнішнього освітлення дороги у селі Червона Слобода продовжуються на іншій ділянці дороги Р-10 км 98+550 – км 101+950. Тут також буде влаштовано зовнішнє освітлення ділянки автодороги: буде встановлено 32 опори зовнішнього освітлення з світлодіодними LED світильниками.

Вулиця Чигиринський Шлях у селі Червона Слобода, яка проходить через усе село і є ділянкою дороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, є небезпечною і у вночі не освітлювалася, через що тут ставалися дорожньо-транспортні пригоди.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На трасі Канів-Чигирин-Кременчук встановлюють освітлення