Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині розпочалися археологічні розкопки Мотронинського городища
06 липня 2017, 17:21 Друк

02З 26 червня на знаменитому Мотронинському городищі скіфського часу (село Мельники Чигиринського району), на базі Скіфської Правобережної експедиції Інституту археології Національної академії наук України розпочала діяльність Міжнародна літня археологічна школа.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Організатори школи — Інститут археології НАНУ, Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького за участі Кам’янського державного історико-культурного заповідника та Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. 

«Метою роботи цього науково-освітнього заходу є підготовка молодого покоління археологів та фахівців із давньої історії нашої країни, надання їм спеціалізованих знань та вмінь, що дозволять вести поглиблене вивчення давньої історії України. Робота школи сприяє налагодженню контактів між дослідниками різних наукових, освітніх, пам’яткоохоронних, музейних установ. Вона є важливим заходом для популяризації історії нашої держави,» - йдеться на сайті ЧНУ

Спільно з колегами з Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка вони проводять розкопки. У вільний час відвідують визначні місця, яких безліч на Чигиринщині — місця бойової звитяги Холодноярської республіки, знаменитий Мотронинський монастир.  Знайшовся час і для спілкування зі студентами та школярами з Сумщини, які прибули на екскурсію до Холодного Яру.

Про знахідки істориків кафедра археології та спеціальних галузей історичної науки інформуватиме на сайтах університету та інституту історії і філософії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині розпочалися археологічні розкопки Мотронинського городища