Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині мерія лишилась без управління
10 липня 2017, 09:54 Друк

Дві останні сесії Чигиринської міської ради призвели до цього. Так, 5 липня після закінчення II пленарного засідання XXVI сесії міський голова Буханець С.І. оголосив про три рішення.

Про це інформує «Вмісті».

Перше стосувалось розпуску виконавчого комітету Чигиринської міської ради. Друге – про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради. І дещо несподіваною була заява міського голови про дострокове припинення своїх повноважень.

Таким чином міська рада вмить залишилась без управління.

Слід зазначити що це вже третій міський голова, що перебуває не до кінця терміну своєї каденції. Братчик Володимир Іванович спочатку особисто написав заяву про складання повноважень. Потім взяв участь у дострокових виборах, виграв їх, але так і не приступив до виконання своїх обов’язків внаслідок цілеспрямованих дій по недопущенню його до керування міської ради.

Потім вже Тимченко Сергій Олексійович написав заяву про складення повноважень у зв’язку зі станом здоров’я. За дивним збігом обставин це співпало в часі з порушенням кримінальної справи щодо отримання неправомірної винагороди за прийняття рішення.

В середу 05 липня 2017р. Буханець С.І. зачитав заяву про дострокове складення повноважень міського голови. Оскільки напередодні він же оголосив що о 11-00 розпочнеться XXVII сесія, то депутати почали розбиратись в законодавстві – як проводити засідання сесії. Саме цим можна пояснити що сесія відбулась, але вже о 15-00. На ній до Порядку денного були додані питання затвердження Договору між перевізником та Чигиринською міською радою, за яким передбачено компенсацію за перевезення пільгових категорій населення. А також вибори секретаря міської ради.

Внаслідок поданої більшістю кандидатури секретарем Чигиринської міської ради, після проведення таємного голосування, було обрано Цівіну Володимира Володимировича.

Рішення сесії були підписані головуючим, якого обрали депутати, Бунем Олегом Олександровичем.123


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині мерія лишилась без управління