Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На фестиваль у Холодний Яр приїжджав обласний керманич
10 липня 2017, 11:00 Друк

гутірка-1Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр» відгримів на Черкащині. Його тут проводять уже третій рік поспіль. Місцем паломництва тисяч українців минулими вихідними традиційно стало село Грушківка, що на Кам’янщині.

Про це повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

Цьогорічна програма фестивалю ще насиченіша за торішню: численні майстер-класи, спортивні змагання, літературна сцена, історичний майданчик, гутірки, виступи українських гуртів тощо. Погуторив із фестивальниками й голова Черкаської ОДА. Йшлося про патріотичне виховання.

– Цей фестиваль дуже атмосферний, – зауважив Юрій Ткаченко. – І мені приємно, що з кожним роком його учасників усе більшає. Причому тут люди різного віку з різних куточків України. Ми зі свого боку поліпшуємо умови для фестивальників і робитимемо це надалі. Із проведенням цього заходу нам допомагають благодійники. Оскільки одного бюджетного фінансування бракує. Патріотичне виховання, такі об’єднавчі заходи дуже потрібні. Ми формуємо нове покоління українців.

Організаторами фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр» є громадські організації «Сокіл», «Національний Альянс» і «Самооборона Майдану в Черкаській області» за підтримки Черкаської ОДА та Міністерства молоді та спорту України. Тривав він три дні. Фестиваль мав благодійну мету – там збирали кошти на закупівлю ліків і обладнання для реанімобіля, що передадуть у зону АТО. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На фестиваль у Холодний Яр приїжджав обласний керманич