Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині проінвентаризували понад 62 % несільськогосподарських земель
11 липня 2017, 09:18 Друк

ocinka-zemliЧеркаські землевпорядники станом на 1 липня проінвентаризували 324,5 тис. га (62,5%) земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Найбільше таких робіт виконано в Корсунь-Шевченківському (97,1%), Смілянському (88,4%), Канівському (82,7%) районах. Найменше – в Чорнобаївському районі (16,9%) і м. Золотоноші (17%).

Про це повідомляють у прес-службіГоловного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

У межах поселень інвентаризацію здійснено на площі понад 139 тис. га, що становить 49% від загальної кількості земель цієї категорії. Найкращі показники в Черкаському (70,8%) районі та м. Каневі (70,2%). Найменше проінвентаризували земель у Кам’янському (28,3%), Смілянському (23,6%) і Шполянському (25,3%) районах.

У Черкаській області всього обліковується 2091,6 тис. га земель, зокрема 286 тис. га – землі населених пунктів і 516,9 тис. га – несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Довідково:

Відповідно до положень Постанови КМУ №513 від 23.05.2012 «Про затвердження порядку проведення інвентаризації земель» роботи з інвентаризації земель проводять зокрема для отримання достовірної інформації про кількісні та якісні характеристики земель, актуалізації даних з обліку, упорядкування землекористування. Проведення цих робіт дозволяє виявити землі, які не використовують або використовують незаконно чи нераціонально, а також знайти забруднені чи деградовані землі, що підлягають консервації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині проінвентаризували понад 62 % несільськогосподарських земель