Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанам розкажуть про легальне працевлаштування
19 липня 2017, 17:02 Друк

Черкащина – одна з 4 областей України, де реалізується Пілотна кампанія з виявлення незадекларованої праці. По серпень включно триватиме інформаційний блок – надання роз’яснень з питань легального працевлаштування. Потому – інспекційні відвідування фахівцями Державної служби України з питань праці роботодавців з метою виявлення фактів незадекларованої праці. Особлива увага на Черкащині – галузям сільського господарства та сфери торгівлі. Державна фіскальна служба України – партнер Держпраці при проведенні Пілотної кампанії. 

Як правильно оформити працівника на роботу, коли і в які терміни повідомити про це ДФС, як нараховувати зарплату працівникам і розрахувати правильно податки (на прикладах), а також які наслідки незадекларованої праці – пропонуємо читачам Черкаської обласної газети «Нова Доба» почути відповіді на ці та інші запитання за темою 20 липня зателефонувавши з 11-00 до 12-00 за номером 54-20-86. 

Спікер від ДФС – заступник начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко.
Спікер від Держпраці – начальник управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва.
Голова Черкаської міської профспілки «Солідарність» Ольга Ракова.
Питання для висвітлення можна надсилати на адресу ДФС Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та адресу «Нової Доби» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанам розкажуть про легальне працевлаштування