Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині змінять тарифи на воду
21 липня 2017, 08:50 Друк

івапрКомунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити ціну/тариф на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та встановити вартість вказаних комунальних послуг.

Таку інформацію розмістили на сайті Чигиринської міської ради.

Тариф підвищать в наступних розмірах:

1) релігійні організації, установи та організації, що фінансуються за рахунок бюджетів усіх рівнів, населення, яке проживає в приватних житлових будинках та квартирах багатоквартирних будинків без технічних засобів обліку холодної води, а також інші категорії споживачів:

водопостачання — 12,90 грн/куб. метр;

водовідведення — 13,55 грн/куб. метр;

2) населення, яке проживає в квартирах багатоквартирних будинків з технічними засобами обліку холодної води:

водопостачання — 13,60 грн/куб. метр;

водовідвдення — 14,67  грн/куб. метр

Необхідність зміни ціни/тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення пов’язана з невідповідністю чинних тарифів, які введено в дію з 01.01.2013, розміру фактичних економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво, що зумовлено збільшенням вартості електричної енергії та паливно-мастильних матеріалів, збільшення розміру мінімальної заробітної плати, підвищенням вартості послуг сторонніх організацій тощо.

Зауваження і пропозиції щодо наміру змінити ціну/тариф на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються письмово за адресою підприємства: вул. Енергетиків, 11/1 м. Чигирин протягом 14 календарних днів з 21 липня 2017 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині змінять тарифи на воду