Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Працівники чигиринського лісгоспу їздили в Умань та Вінницю
26 липня 2017, 13:40 Друк

64664Первинна профспілкова організація ДП "Чигиринське лісове господарство" зробила для працівників підприємства та їхніх родин справжній подарунок-сюрприз, організувавши поїздку в Умань та Вінницю.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

"Ми вирішили започаткувати нову традицію на нашому підприємстві. Ця поїздка була першою у такому великому складі та на таку велику відстань. Понад п’ятдесят осіб підтримали ініціативу й виявили бажання відвідати дендрологічний парк "Софіївка" та знаменитий фонтан у Вінниці. Працівники залишилися задоволені, тож надалі, при наявності коштів, ми плануємо зробити такі виїзди регулярними, адже вони не лише допомагають відпочити від робочих буднів, а й згуртовують колектив, додають сил і наснаги", – зазначає голова первинної профспілкової організації ДП "Чигиринське лісове господарство" Юлія Репетій.

Підготувались організатори до цього заходу заздалегідь та з усією відповідальністю. Аби поїздка була не лише цікавою, а й пізнавальною – запрошували екскурсоводів, які розповіли історію створення парку "Софіївка" та провели екскурсію визначними місцями Вінниці. А насамкінець лісівники насолодились неймовірним шоу фонтанів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Працівники чигиринського лісгоспу їздили в Умань та Вінницю