Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині готуються до "Холодноярської прощі"
27 липня 2017, 12:57 Друк

1501162214 izobrazhenie-16327 липня у Чигирині відбулося засідання районного організаційного комітету по підготовці до Холодноярської Прощі. Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Участь у ньому взяли заступник голови райдержадміністрації Микола Турик, секретар міської ради Володимир Цівіна, благочинний Чигиринського району Української православної церкви Київського патріархату отець Володимир, заступник генерального директора Національного історико-культурного заповідника "Чигирин» Віктор Лазоренко та директор ДП «Чигиринське лісове господарство» Роман Фендюра.

На обговорення виносили питання щодо забезпечення електроенергією та підвезенням води до мість дислокації, а також створення належних санітарно-гігієнічних умов, зокрема забезпечення достатньою кількістю рукомийників, душових кабінок, біотуалетів та сміттєвих урн.

 - Це подія, яка є обличчям нашого району, тому має бути добре підготовлена й організована. Наше завдання – забезпечити людям якісний прийом та створити відповідні умови, - зазначив Микола Турик.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині готуються до "Холодноярської прощі"