Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У серпні на Черкащині відкриють сезон полювання на пернату дичину
28 липня 2017, 07:53 Друк

DSC 1129Днями відбулася нарада з користувачами мисливських угідь Черкащини та мисливствознавцями. Управління лісового та мисливського господарства представляв головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, від Держекоінспекції у Черкаській області був присутній Сергій Дишлюк.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Головне питання, яке розглянули на початку засідання, ­– визначення дати відкриття сезону полювання. Одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину 12 серпня.

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка зупинився на питанні виявлення спалаху африканської чуми свиней у Чонобаївському районі (с. Велика Бурімка, національний природний парк “Нижньосульський”)  та наголосив на  необхідності прийняття дієвих заходів для недопущення подальшого поширення АЧС.

Обговорили на нараді збільшення сум відшкодування за незаконне добування диких тварин згідно наказу Мінагрополітики та Мінприроди  від 19.06.2017 №301/222 “Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)“. Загалом такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшилися в 4 рази по всіх видах тварин.

За інформацією Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У серпні на Черкащині відкриють сезон полювання на пернату дичину