Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині розпочалася операція "Мігрант"
01 серпня 2017, 10:47 Друк

За інформацією ГУ Нацполіції в Черкаській області, з 27 липня по 31 серпня 2017 року на території Черкаської області будуть проводяться профілактичні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Проведений аналіз криміногенної ситуації в державі свідчить про те, що етнічна злочинність є одним із дестабілізуючих факторів, що негативно впливає на криміногенну ситуацію у державі. Так, найбільшу кримінальну активність проявляють угрупування з числа іноземців, у першу чергу вихідців із кавказького регіону.

З метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, у тому числі іноземцями та особами без громадянства, в приміщенні ГУНП в Черкаській області, під головуванням начальника Управління, полковника поліції Валерія Лютого відбулася міжвідомча оперативна нарада. 

Основною метою наради було накреслити стратегію і тактику проведення цієї операції на території області. Валерій Васильович чітко визначив коло завдань, які ставляться перед особовим складом, задіяним в операції “Мігрант”, акцентував увагу на дотриманні чинного законодавства та прав людини, толерантному ставленні до іноземців.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині розпочалася операція "Мігрант"