Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині триває підготовка до осінньо-зимового періоду
02 серпня 2017, 18:14 Друк

У Чигирині 1 серпня відбулося засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. 

Про це повідомляє прес-служба Чигиринської райради.

На порядок денний виносилося питання про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Відповідальні керівники поінформували про проведену роботу щодо підготовки до опалювального періоду. Дане питання перебуває на контролі.

Засідання штабу провів голова районної державної адміністрації Володимир Клименко. На засіданні оперативного штабу були присутні заступник голови райдержадміністрації Микола Турик, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, начальник відділу житлово-комунального господарства, землеустрою та інвестиційної політики Чигиринської міської ради Олег Бунь, начальник Чигиринського РЕМу Володимир Частов, начальник загального відділу виконавчого апарату Чигиринської районної ради, депутат Чигиринської міської ради Олександр Іванов та члени оперативного штабу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині триває підготовка до осінньо-зимового періоду