Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині збирають публікації про пенсіонерів
15 серпня 2017, 10:42 Друк

pensionerНа Чигиринщині та Кам’янщині оголосили конкурс на кращу публікацію про пенсіонера «Пенсіонери різні» до  Дня Незалежності України. Прийом робіт триватиме до 18 серпня. Переможці регіонального конкурсу візьмуть участь у другому етапі, який проведе головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Про це інформує місцевий сайт новин "Вмісті".

Участь у конкурсі може взяти будь-який житель регіону, який надішле текст матеріалу (з темою листа «Публікація про пенсіонера») на адресу управління Фонду Чигиринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області E-mail: 2333 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Серед номінації конкурсу «Кращий портретний нарис» та «Краще інтерв'ю». Матеріал переможця першого етапу конкурсу опублікують в  місцевих засобах масової інформації, а переможець другого етапу конкурсу отримає подарунок.

Правила участі в конкурсі:

1. Учасник конкурсу має надіслати текст матеріалу розміром від 2 до 4 сторінок у текстовому редакторі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1, з темою листа «Публікація про пенсіонера» та фото пенсіонера в зменшеному розмірі – не більше, ніж 2 Мб, в форматі JPEG. У електронному листі, окрім тексту самого матеріалу та фото пенсіонера, має бути текстовий файл із такою інформацією:

– П. І. Б. учасника, вік.

– контактний телефон та адреса електронної пошти.

2. Переможців визначають організатори конкурсу.

3. У конкурсі беруть участь матеріали, створені самостійно, а не тексти з Інтернету.

5. Від одного учасника приймається один матеріал.

6. Учасник конкурсу погоджується, що його матеріал може бути надруковано в будь-якому регіональному виданні чи розміщено на будь-якому інтернет-порталі без виплати винагороди.

7. У випадку виникнення претензій з боку третіх осіб стосовно робіт, надісланих на конкурс, учасник зобов’язується урегулювати їх своїми силами. Учасники конкурсу є відповідальними за порушення авторських прав і прав третіх осіб. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині збирають публікації про пенсіонерів