Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У чигиринському сільгосппідприємстві провели День відкритих дверей для безробітних
16 серпня 2017, 11:01 Друк

1393942025На сільськогосподарському підприємстві Чигиринщини СТОВ «Дружба» нещодавно провели відбувся масовий захід «День відкритих дверей у роботодавця», повідомиє Чигиринський РЦЗ.

У заході взяли участь директор СТОВ «Дружба» Налбандян Армен, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чигиринського РЦЗ Новіцька Людмила та 15 осіб з числа безробітних

Керівник СТОВ «Дружба» Налбандян Армен презентував підприємство, розповів про діяльність, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників.

У ході зустрічі учасники заходу побачили технологічні процеси сільськогосподарського виробництва, оглянули сучасну сільськогосподарську техніку та тваринницькі комплекси.

Проведений захід дозволив шукачам роботи ближче ознайомитися з діяльністю підприємства, отримати відповідь на питання, що їх цікавили, а підприємству зарекомендувати себе як одне з успішних на ринку праці Чигиринщини.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У чигиринському сільгосппідприємстві провели День відкритих дверей для безробітних