Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області планують оновити рибоохоронний патруль
15 серпня 2017, 09:22 Друк

1414671686 rybookhoronaРеформа органів рибоохорони реалізована у більшості регіонів України. Наразі запустили 24 з 29 управлінь рибного патруля. Невдовзі реформовану рибоохорону отримає і Черкаська область, повідомляє сайт Міністерства аграрної політики та продовольства з посиланням на Голову Держрибагенства Яреми Коваліва.

Зазначену реформу було розпочато відповідно до Концепції реформування рибного господарства. Рибоохоронні патрулі отримали нову сучасну техніку та форму. А в 2017 році було виділено фінансування на паливно-мастильні матеріали на суму в 27 млн грн, проти 3 млн грн у попередні роки. Зарплата рибоохоронних патрульних також була збільшена з 1,2 тис грн до 10 тис грн.

Під час брифінгу було зазначено, що у 2017 році контроль за дотриманням правил рибальства та ефективність рибоохоронних рейдів була збільшена. Так, за перше півріччя 2017 року кількість зафіксованих збитків та накладених штрафів у порівнянні з попереднім органом рибоохорони більша у 8 разів – на 74,8 млн грн у 2017 році проти 9,8 млн грн у 2016.

Протягом 2017 року новий рибний патруль було запущено в 16 областях, в Азовському та Чорноморському басейновому управлінні. Також було створено Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль».

На запуск нового рибоохоронного патруля очікують в Черкаській, Хмельницькій, Вінницькій, Львівській та Херсонській областях.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області планують оновити рибоохоронний патруль