Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На хуторі Буда проведуть фестиваль-яромарок
16 серпня 2017, 13:00 Друк

9-y-ekologycheskyy-festyval-budyanskyy-yarmarok.12На Чигиринщині 23-24 вересня пройде традиційний фестиваль «Будянський ярмарок». На хуторі Буда його організовують вже більше десяти років, пише «ГромЧе».

«Разом з однодумцями ми започаткували це свято, щоб ділитися власними знаннями про те, як можна жити у гармонії з природою, бути здоровим завдяки їй і отримувати творчу енергію для власного росту і розвитку,» – відзначає одна з ініціаторів фестивалю – господиня екосадиби «Ясний день» Тетяна Юрченко.

Цьогорічний фестиваль «Будянський ярмарок» поєднає тренування з тхеквондо, майстер-класи, мнемотехніку для дітей, музикування та різні лекції.

Тренування з тхеквондо

Почесною гостею фестивалю стане Анна Тарапата – 14-ти кратна чемпіонка України з тхеквондо, член Олімпійської збірної команди 2002-2010 років, президент Федерації Олімпійського тхеквондо (ВТФ) в Черкаській області. Під час дійства спортсменка проведе тренування для дітей і поділиться секретами власної авторської методики з Тай-Бо. 

Майстер-класи

Кращі майстри з Чигиринщини, Черкащини та інших регіонів навчатимуть гостей свята низці дивовижних вмінь: від розпису писанок та виготовлення народної ляльки  до створення власних зборів запашного трав’яного чаю та приготування вегетаріанських солодощів.

Цікава мнемотехніка для дітей

У межах «Будянського ярмарку» працюватиме незвичайна локація від фахівців дитячого центру підготовки та розвитку «Крокодил Гена». Цікава мнемотехніка  – це техніка, що дозволяє учневі та вчителю бути активними співучасниками інтерактивного процесу навчання і при цьому зберігає здоров’я дитини. У межах локації разом із фахівцями можна буде пройти цікаве тестування пам’яті; випробувати легкі методи та прийоми обробки інформації; спробувати «замальовку» текстів та віршів; спробувати техніку легкого вивчення іноземних слів.

Музикування

В ігровій, театралізованій формі особливу музику та танці розкриє гостям дійства ведуча трансформаційних тренінгів та семінарів з Йоги Голосу, звукотерапевт, фахівець з раннього музичного розвитку, керівник дитячої музичної студії «Діти Сонця» Олена Лісова.

Лекції

Корисною інформацією з оздоровлення, психології, мотивації, саморозвитку поділяться з гостями запрошені лектори фестивалю. Тематика лекцій досить широка. 

Також на фестивалі «Будянський ярмарок» на гостей чекають заняття з йоги, лаундж-зона, концертна програма і  традиційний ярмарок незвичайної продукції, виготовленої екопоселенцями та народними майстрами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На хуторі Буда проведуть фестиваль-яромарок