Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащан попереджають про “нітратні” кавуни і дині на ринку
22 серпня 2017, 10:12 Друк

Без названия 1Сьогодні ринки і магазини переповнені кавунами та динями, хоча традиційний сезон для них починається на початку серпня. Через зміну клімату, нераціональне застосування пестицидів та агрохімікатів кавуни та дині масово дозрівають в усіх регіонах України і з’являються на полицях магазинів та на ринках уже на початку липня.

Кавуни і дині, які доспіли на початку липня можуть містити усередині усю різноманітність нітратів, пестицидів, важких металів і навіть радіонуклідів. Вживання ранніх баштанних овочів з такими «добривами» навіть у абсолютно здорової людини може спровокувати гостре отруєння, гострі кишкові інфекції, розлади шлунково-кишкового тракту та ін..

Чим вища концентрація цих речовин, тим небезпечнішим стає  продукт для вашого здоров’я.

Про це повідомляють у прес-службі ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр».

 Дослідженнями доведено, що саме овочі є основним харчовим джерелом нітратів – 65-70%  нітратів харчових продуктів надходить з овочами та ягодами.

Допустима добова доза нітратів для дорослої людини встановлено на рівні 5 мг/кг, а для дітей раннього віку — 2,5 мг/кг.

Нітрати - це неорганічні водорозчинні солі азотної кислоти. Безпосереднім джерелом нітратів для рослин є азотні добрива, поза цим, залишки цих речовин знаходяться у ґрунтових водах та водоймищах, які використовуються для зрошення та поливу. Рівень накопичення нітратів в овочах коливається в широких межах і залежить від виду, сорту, умов вирощування рослин, дози внесення азотних добрив, фізико-хімічних властивостей ґрунту, погодно-кліматичних умов, зрошення, використання пестицидів, але найзначнішим чинником є збільшення вмісту нітратів в ґрунті унаслідок унесення азотних добрив.

Допустимі норми нітратів визначають згідно Державних гігієнічних правил і норм «Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах» №368 від 13.05.2013 року, якими передбачено нормативи окремо як для кавунів так і для динь.

Норматив для кавунів становить 60 мг/кг, для динь – 90 мг/кг сирої маси.

Тривале надходження значних  доз нітратів з харчовими продуктами в організм людини — впливає на нього негативно.  Встановлено, що нітрати  підвищують вміст метгемоглобіну в крові за рахунок  чого розвивається  метгемоглобінемія, порушується окисне фосфорилювання, вуглеводний і білковий обмін речовин, викликають інші патологічні зміни.

Шкідливі для здоров’я є не самі нітрати, а продукти їхнього окислення — нітрити, які утворюються   безпосередньо в організмі під впливом мікрофлори шлунково-кишкового тракту. До групи ризику, в першу чергу, потрапляють люди, і особливо діти, зі зниженою кислотністю шлункового соку та хворі на гастрит з пониженою кислотністю — у цих груп населення процес іде більш інтенсивно.  Більше того, нітрити можуть утворювати високотоксичні сполуки — нітрозаміни, які належать до канцерогенів прямої дії та вражають шлунково-кишковий тракт. 

Найбільша кількість нітратів концентрується у шкірці і за три сантиметри від неї. Тому людям, які страждають від кишково-шлункових захворювань або мають хвору печінку, а також дітям раннього віку лікарі радять їсти тільки серединку – в ній нітратів удвічі або навіть втричі менше.

Існує декілька простих правил при купівлі баштанних, дотримання яких вбереже вас від отруєння:

- споживач має право вимагати у продавця документи, які підтверджують лабораторні дослідження на безпечність даного продукту;

- ні в якому разі  не  можна купувати розрізані  кавуни, тому що вони можуть містити не тільки велику кількість нітратів, а й бактеріальні забруднення, що може призвести до отруєння;

- споживати баштанні овочі по сезону, тоді вони будуть корисними і ризик отруїтися буде набагато меншим. Для динь і кавунів це буде серпень-вересень;

- купувати тільки у відведених для цього місцях, де є відповідні документи та місця для зберігання та реалізації баштанних овочів.

Щоб не стати жертвою нітратів у ранніх баштанних овочах – звертайтеся до спеціалістів, які зможуть провести визначення нітратів кавунів, динь та інших овочів і надати вам офіційний протокол вимірювань.

Допомогти вам в цьому питанні також може ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України», який знаходиться за адресою вул. Волкова, 3, м. Черкаси, 18005.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащан попереджають про “нітратні” кавуни і дині на ринку