Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні працює накопичувальний рівень пенсійного забезпечення
29 серпня 2017, 10:05 Друк

447728 bb6b36b3d60a1acd5e8134445e564d1cc00cf5cbУкраїнці вже сьогодні можуть скористатися накопичувальним рівнем пенсійного забезпечення. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір, повідомляє прес-службі Мінсоцполітики.

За його словами, чинне законодавство передбачає три рівні пенсійного забепечення: солідарний, обов’язковий та добровільний накопичувальний рівні. Станом на сьогодні реально працюють перший та третій рівні, тобто вже зараз громадяни можуть отримувати пенсію з двох джерел – солідарної системи та добровільного накопичувального рівня.

“Відповідно до чинного законодавства кожен громадянин може обрати пенсійний фонд та робити заощадження. Крім того, у майбутньому буде реалізовано обов’язковий накопичувальний рівень, який дозволить диверсифікувати джерела пенсійного забезпечення людей та збільшить розмір пенсійних виплат”, – заявив Микола Шамбір.

Варто зазначити, що обов’язкові внески до солідарної системи пенсійного забезпечення відраховуються не із зарплати працівників, а сплачуються працедавцем, у відсотковій відповідності до розміру заробітної плати.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні працює накопичувальний рівень пенсійного забезпечення