Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Цього року в області близько 13 тис. першачків навчатимуться у школах
01 вересня 2017, 10:16 Друк

1504196139 shkoЗагальноосвітні навчальні заклади області готуються до початку нового навчального року. 1 вересня в перший клас підуть близько 12,7 тисяч дітей. Загалом в області спостерігається позитивна тенденція до збільшення кількості учнів. Так, цього навчального року розпочнуть навчальний процес майже 111 тисяч школярів, пише «cherkasy24».

Нині сучасні діти потребують оновлених підходів до навчання. Особливо нагальною є потреба в покращенні освітнього процесу саме для дітей з сільської місцевості. Торік в області розпочали роботу три опорні школи. Цього ж навчального року їх функціонуватиме вже 7. До кінця року – 13. Ці школи будуть оснащені сучасними кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами, мультимедійним обладнанням, що стане основою практичного опанування теоретичних знань. Крім того, будівлі будуть енергомодернізованими, що також відповідає вимогам сучасності.

Між тим, наша область перша в Україні ініціювала створення інноваційних шкіл. До початку цього навчального року в новому статусі мають запрацювати 28 навчальних закладів нового зразка. Цей проект реалізується за рахунок коштів Держфонду регіонального розвитку та за умови 50 % співфінансування з районних бюджетів. Під інноваційністю мається на увазі насамперед створення комфортного для дитини навчального простору. Йдеться про облаштування фасадів, внутрішнього естетичного оформлення, змін підходів до навчального процесу.

Зараз у відібраних інноваційних школах працюють над оновленням матеріально-технічної бази: придбання обладнання для трьох класів: фізики, хімії, біології. Завдяки сучасним технологіям кожен учень зможе наочно побачити, як відбуваються процеси, про які розповідає вчитель, прослідкувати за їхньою зміною завдяки графікам та схемам, що виводитимуться на дошку. Показовою не тільки для області, а й України загалом, є наша Черкаська гімназія № 9, де активно впроваджують освітні інновації, освоюють робототехніку завдяки наборам LEGO. Їх, між тим, до кінця навчального року придбаємо для 11 інноваційних шкіл краю.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Цього року в області близько 13 тис. першачків навчатимуться у школах