Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області 35 тис. осіб хочуть оформити закордонний паспорт
05 вересня 2017, 08:27 Друк

p8Влітку 2017 року до міграційної служби Черкащини на оформлення закордонного паспорта подали документи майже 34, 5 тисячі громадян. Про це на сторінці у Facebook повідомила прес-служба управління ДМС України в Черкаській області.

Запровадження безвізового режиму ЄС для України та сезон відпусток вплинули на збільшення кількості охочих оформити біометричний закордонний паспорт. Влітку 2017 року до Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області та його територіальних підрозділів звернулося 34 449 громадян з приводу оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон: у червні − 11 657, протягом липня – 12 358, у серпні – 10 434 особи. Для порівняння: у квітні і травні ці цифри становили 5 393 та 7 935 осіб відповідно. Отримали готові документи протягом літа 23 109 осіб.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон можливо оформити у будь-якому підрозділі міграційної служби незалежно від місця реєстрації. Дізнатися про стан оформлення та друку документа можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за допомогою електронного сервіса "Перевірка стану оформлення паспорта".


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області 35 тис. осіб хочуть оформити закордонний паспорт