Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині почастішали випадки аграрного рейдерства
06 вересня 2017, 10:52 Друк

investorНепоодинокі факти спроб рейдерського захоплення сільськогосподарських угідь та врожаю цьогоріч почастішали – стверджують в Черкаській ОДА. Тому в області запрацював „антирейдерський оперативний штаб”, пише «Діловий регіон».

До його складу залучили правоохоронні органи, місцеве самоврядування, громадськість та аграріїв.

Анастасія Поліщук – приватний підприємець-сільгоспвиробник. Працює на орендованих земельних ділянках, уклавши відповідний договір зі Смілянською РДА, оскільки вона є їх розпорядником. Тільки-но засіяли поля цієї весни, несподівано для орендарів з’явився власник землі, йдеться в сюжеті ЧСН.

Директора товариства шокувало свавілля нового власника. Адже він, попередньо не узгодивши жодних дій з орендарем, взявся переорювати шматки засіяного поля.

Новий власник землі стверджує—паї дісталися йому у спадщину. Відповідно товариство, змушене розірвати договір оренди. Дирекція товариства, не повіривши у законність такого правонаступництва, звернулася до суду. Суд першої інстанції позов не задовольнив, наразі справу передано до Апеляційного суду.

В Черкаській ОДА стверджують – цей випадок нагадує добре відпрацьовану схему рейдерського захоплення землі та врожаю на Черкащині. Аби оперативно вирішувати подібні проблеми, Кабміном прийняте Рішення про створення по всій Україні оперативних штабів, які захищали б інтереси аграріїв. В Черкасах цей штаб уже діє.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині почастішали випадки аграрного рейдерства