Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Група музейників з усієї України відвідали Чигирин
08 вересня 2017, 09:18 Друк

DSC 0198У Черкасах 4-8 вересня провели спеціальне навчання «Концептуальні засади розвитку художнього музею у контексті реформування». Крім теоретичної бази, працівники закладів культури і мистецтв відвідали музеї Черкаської області та ознайомилися з практичною стороною музейної роботи. Зокрема, заїхали і у Чигирин.

Про це повідомили у прес-службі Черкаського художнього музею

Першим гостей вітав Кам`янський державний історико-культурний заповідник. Саме тут музейникам з різних куточків України продемонстрували новітні форми робити з відвідувачами, а саме театралізовані екскурсії у музичному супроводі. Виконання музичних творів П. І. Чайковського заступником директора з наукової роботи Тамілою Чупак та артистична екскурсія у виконанні Олександра Мушти, завідувача Літературно-меморіального музею О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського, справили неймовірне враження. Живий музей, жива музика геніального композитора та професіонали своєї справи і, як результат, – незабутня подорож до музею, що ще надовго залишиться у пам’яті.

Далі відвідали Національний історико-культурний заповідник «Чигирин». Пішохідні екскурсії по Холодному Яру та споглядання «Дуба Залізняка», відвідання родинної церкви Хмельницьких у Суботові, резиденції гетьмана та самого музею Б. Хмельницького були чудовим прикладом того, який широкий пласт історичного минулого містить у собі серце України – Черкащина.

Другий день виїзних навчань пройшов у Національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка». Це особливе, сакральне місце для усіх українців, адже саме тут народився геній українського народу Тарас Григорович Шевченко, і саме на цій землі пройшло його дитинство. Від екскурсії Ольги Бондаренко завідувача Літературно-меморіального музею Т. Шевченка, яка натхненно декламувала вірші Кобзаря, у багатьох на очах бриніли сльози: настільки актуальними й досі лишаються слова Шевченка-Пророка.

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Група музейників з усієї України відвідали Чигирин