Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Держгеокадастрі обіцяють вирішити проблеми з передачею землі чигиринським АТОвцям
12 вересня 2017, 07:08 Друк

1504849813 DSC0175«Земельний» клопіт атовців та членів їхніх родин з Чигиринщини врегулюють на обласному рівні. як інформують у Черкаській ОДА, вчора питання виділення належних бійцям земельних ділянок розглянули під час засідання спеціальної робочої групи облдержадміністрації під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

Про це повідомляє «Провінція».

Проблеми з виготовленням та затвердженням проектної документації учасниками АТО з Чигиринщини тягнуться з 2015 року, зауважив член робочої групи голова ГО «Патріоти Чигиринщини» Володимир Мірошніков. Відтоді атовці району неодноразово отримували негативні відповіді з Держгеокадастру. Пригальмувала виділення земельних ділянок й позиція орендаря землі у Рацівській сільській раді ТОВ «Продагроінвест».

Натепер в Держгеокадастрі області перебувають на затвердженні 121 пакет документів на виділення земельної ділянки у власність із понад 150 поданих. Тут, за словами очільниці установи Ольги Залоги, готові звірити списки учасників бойових дій, які хочуть отримати землю, аби відточкувати чий пакет документів уже перебуває на затвердженні.

– Сьогодні ж фахівці Держгеокадастру та делегати з Чигиринщини порівняють свої списки учасників бойових дій, які хочуть отримати землю і вже подавали необхідні документи, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль. – Необхідно конкретно з’ясувати, хто із заявників уже найближчим часом може отримати свою земельну ділянку, а кому треба буде додати необхідні документи для подальшого розгляду справи в Держгеокадастрі. Наша мета – забезпечити виділення земельних ділянок для атовців у визначений законом спосіб. Нині в Держгеокадастрі посилено працюють над тим, аби у найкоротші терміни забезпечити передання у власність земельних ділянок учасникам АТО.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Держгеокадастрі обіцяють вирішити проблеми з передачею землі чигиринським АТОвцям