Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині хочуть відремонтувати теплотрасу до поліклініки
13 вересня 2017, 07:47 Друк

1505215312 7-006Минулого тижня у Чигирині відбулася нарада щодо підготовки до опалювального сезону приміщень центральної районної лікарні. Зустріч відбулась за участі заступника голови районної ради Валерія Невгоденка, заступника голови райдержадміністрації Миколи Турика та голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики Армена Налбандяна.

Про це повідомляють у прес-службі Чигиринської РДА.

У нараді також взяли участь головний лікар Чигиринської ЦРЛ Ігор Огиренко, головний лікар комунального закладу «ЧРЦПМСД» Олексій Чабан та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Сергій Биць.

У ході наради проаналізували загальний стан системи опалення приміщень закладу охорони здоров’я. В результаті встановили, що труби теплотраси до приміщення поліклініки експлуатуються більше 40-ка років та мають факт частих поривів впродовж опалювальних сезонів, що призводить до значних тепловтрат взимку.

Учасники наради рекомендували розглянути на черговому засіданні постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики питання щодо фінансування робіт по заміні теплотраси до приміщення поліклініки. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині хочуть відремонтувати теплотрасу до поліклініки