Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині понад 4 тис. АТОвців отримали землю
13 вересня 2017, 08:09 Друк

97899Виконання плану продажу прав оренди землі сільгосппризначення, обстеження геодезичної мережі, реалізація пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою, забезпечення учасників АТО земельними ділянками – ці та інші питання обговорено під час наради Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області. У заході, який провела виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Залога, взяли участь керівники структурних підрозділів відомства й представники ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Актуальним залишається питання якнайшвидшого забезпечення учасників АТО земельними ділянками. На сьогодні до Головного управління Держгеокадастру в області надійшло 9 985 клопотань від атовців, які виявили бажання отримати земельні ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності. Надано 6 379 дозволів на розробку землевпорядної документації на загальну площу понад 10 733 га. З них: 927 дозволів на загальну площу майже 111 га – для ведення індивідуального садівництва, 5 452 дозволи на загальну площу майже 10 623 га – для ведення особистого селянського господарства.

Наразі в області 4 072 особи з числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх сімей уже отримали у власність земельні ділянки загальною площею майже 6 582 га.

Для передачі землі у власність учасникам АТО протягом січня – серпня 2017 року знято з аукціонів 16 земельних масивів загальною площею майже 354 га. Також за цей час надано 161 дозвіл на розроблення технічної документації щодо поділу земельних ділянок загальною площею понад 4 182 га: 63 поділи земельних ділянок загальною площею майже 1 275 га здійснюються на замовлення Головного управління й 98 поділів земельних ділянок загальною площею понад 2 906 га – на замовлення фізичних і юридичних осіб (користувачів (орендарів) земельних ділянок).

На підставі наказів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області на території області зарезервовано 272 земельні масиви загальною площею понад 1 974 га, що можуть бути передані у власність учасникам АТО.

Інформація про зарезервовані ділянки розміщена на офіційному сайті Головного управління та постійно оновлюється.

На нараді розглянуто питання стану перевірки наявних відомостей про земельні ділянки. Усього в Черкаській області необхідно проаналізувати 189 756 кадастрових номерів.

Структурні підрозділи обласного Держгеокадастру в районах проаналізували 183 927 кадастрових номерів. За результатами аналізу встановлено, що зареєстровано в Державному реєстрі земель 126 187 земельних ділянок, 59 593 – ще потребують внесення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині понад 4 тис. АТОвців отримали землю