Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відкриють Школу активної молоді
14 вересня 2017, 11:51 Друк

867578864У Чигирині у суботу, 16 вересня, відчинить свої двері Школа Активної Молоді. Тут навчання проходитиме для учнівської, студентської та просто активної молоді міста Чигирин віком від 15 до 25 років, повідомляють Новини Черкас.

Школа Активної Молоді – це унікальний проект неформальної громадянської освіти для молодого покоління Чигирина. Школа являє собою курс тренінгових занять та майстер-класів від досвідчених тренерів та громадських діячів з міста Черкаси, що мають навчити молодих людей нашого міста втілювати свої мрії в дії, шукати однодумців та матеріальну підтримку своїх проектів.

Програма Школи передбачає написання учасниками мікро-грантів, спрямованих на покращення міського середовища та посилення участі молоді у розвитку міста, конкурсний відбір найкращих ініціатив, їх фінансування та виконання. На базі знань, отриманих у Школіі, в перспективі планується реалізація різних молодіжних проектів та ініціатив, напрацьованих за час її проведення (Банк ідей), а в подальшому – створення Молодіжного центру.

Коли? Навчальні тренінги та майстер-класи пройдуть 16, 17 та 23,24 вересня 2017 року, протягом жовтня місяця триватиме написання та реалізація молодіжних проектів, спрямованих на покращення життя у нашому місті. У листопаді – підсумки роботи за результатами проекту.

Де? Новий Чигирин, вул. Миру, 9.

Навчання у Школі активної молоді стартує у суботу, 16 веренся, о 10 годині за адресою вул. Миру, 9 (Новий Чигирин). Реєстрація та детальна інформація за тел. 0992919109, 0934223178.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відкриють Школу активної молоді