Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині санепідеміологи перевірили дитячі заклади відпочинку
15 вересня 2017, 08:03 Друк

1505032003 1-500x339Санепідеміологи провели перевірки у закладах дитячого відпочинку на Черкащині, пише "Нова Доба".

З початку підготовки та впродовж оздоровчого сезону фахівці відділів та відділень ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» відібрали та дослідили 786 проби питної оди за мікробіологічними показниками та 789 проби за санітарно-хімічними показниками. Не відповідали гігієнічним вимогам 64 (8,1%) та 67 (8,4%) проб води відповідно, зокрема за вмістом нітратів та по загальній жорсткості (Тальнівський, Жашківський, Золотоніський, Звенигородський, Шполянський райони.

Досліджено 514 страв на калорійність, з них 14 страв не відповідали вимогам нормативної документації (Монастирищенський, Жашківський, Маньківський, Христинівський райони), 526 проб кулінарних виробів на бактеріологічне забруднення, з них 17 (3,2,%) проби не відповідали гігієнічним вимогам (Уманський, Монастирищенський, Жашківський райони). Досліджено 4856 змивів на бактерії групи кишкової палички, з них 101 (2,0%) – позитивний (Жашківський, Черкаський, Городищенський, Монастирищенський, Звенигородський райони).

Відібрано та досліджено 46 проб води водойм за санітарно-хімічними показниками, 86-за мікробіологічними показниками, відхилення від гігієнічних нормативів у 6 (13,0%) та 3 (3,4%) пробах відповідно (Чорнобаївський, Уманський, Золотоніський райони).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині санепідеміологи перевірили дитячі заклади відпочинку