Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Головківці працює унікальний музей (відео)
19 вересня 2017, 07:35 Друк

01c18c96297ee17a08bdd5662f3a30327c65a624Село Головківку Чигиринського району називають колискою гончарництва України. У цьому місці є Народний музей села, в якому зберігаються експонати гончарництва, побут та національний одяг, галерея фотографій відомих діячів села та не лише, пише «Вмісті».

Ініціатором створення музею був Борис Кузик, який заклав фундамент проекту. В допомогу йому прийшла директорка музею В. Бухтій, яка зібрала в односельчан сотні експонатів про минуле і сучасне села. Саме тому музей називається “народний”.

Від самого початку музею відвідувачі можуть ознайомитись із природою Головківки та її околиць. А далі музей складається з 5 залів, що поділені за тематикою. Археологія, яка включає в себе знаряддя праці та побуту різних епох. Історична зала про події у селі у період німецько-радянської війни. Зала, де зберігаються фото людей, що зробили значний внесок у розбудову села чи держави. Четверта зала історичного відділу присвячений родині Кузиків-Балабушок, яка походить з села Головківки. Остання зала історичного відділу музею містить розповідь про сьогодення Головківки та людей, які уславили село.

ВІДЕО ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Головківці працює унікальний музей (відео)