Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині впровадять гуманне регулювання чисельності безпритульних тварин
21 вересня 2017, 09:44 Друк

561Лише за останні місяці місцеві програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами затверджено у Драбівському районі,  містах Звенигородка  та Монастирище (із селом Нове Місто), готується їх прийняття у Корсуні, Чигирині, Городищі та Шполі.

Про це повідомляють у Черкаському прес-клубі.

- Ми затвердили місцевий аналог програми, бо хочемо взяти під контроль  дуже актуальну для нас проблему безконтрольного поширення безпритульних тварин, - зазначив заступник міського голови Звенигородки Сергій Щербина. -  Це важливо і в контексті профілактики сказу та африканської чуми. За прикладом сусіднього міста Ватутіне, плануємо  укласти угоду із місцевим ветеринаром, що проведе вакцинацію проти сказу, стерилізацію та кліпсування безпритульних тварин, яких зможуть приводити їх опікуни та волонтери. На першому етапі плануємо виділити кошти на стерилізацію та вакцинацію 30 безпритульних тварин, роботи розпочинаємо із  жовтня.

Всього за кілька тижнів, таким методом у Ватутіному було стерилізовано і вакциновано  проти сказу до 50 безпритульних тварин, 10 із яких після цього одразу ж забрали мешканці міста.

На сьогодні місцеві аналоги обласної програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами затверджено у Драбівському та Черкаському районах, містах  Ватутіне (із селом  Скаливатка), Монастирище (із селом Нове Місто), Звенигородка, Кам’янка, Сміла, Золотоноша, Канів, смт. Катеринопіль. У трьох останніх, за підтримки Посольства Канади в Україні,  відкрито стаціонарні стерилізаційно-карантинні пункти, що зможуть обслуговувати і сусідні райони. Відкриття ще двох таких пунктів планується до кінця року у Кам’янці та Черкаському районі (с. Худяки).

Гуманізувати ставлення до безпритульних тварин уже найближчим часом планують у Корсуні, Чигирині, Городищі та Шполі.

Уже з’явилися перші ОТГ, де також прийнято місцеві програми – Тальнівська, Єрківська та Мокрокалигірська. У Тальному, так само, за підтримки Посольства Канади в Україні, відкрито перший в Україні мобільний стерилізаційно-карантинний пункт, що зможе оперативно обслуговувати усю область. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині впровадять гуманне регулювання чисельності безпритульних тварин