Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринська команда перемогла у футбольній лізі області
22 вересня 2017, 07:46 Друк

a83f38a894dd5532f928303d3ac3cab8d9e3691820 вересня  на стадіоні Чигирина матчем між командами ДЮСШ м. Чигирин та ДЮСШ м. Канів розпочалися ігри І кола. Учасники змагались на першість дитячої футбольної ліги області серед хлопців середньої вікової групи 2003 - 2004 років народження, пише «Вмісті».

Команда м. Чигирина була представлена юними футболістами 2004 - 2005 років народження, але показала добротний футбол на початку сезону. Чигиринські футболісти в першому таймі проявивши дружність та злагоджені командні дії забили 2 м’ячі в ворота суперників. Авторами голів стали Ростислав Ковальов та Максим Левченко.

Другий тайм пройшов в рівній боротьбі і лише в кінці гри гостям вдалося забити 1 м’яч. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь чигиринських футболістів.

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринська команда перемогла у футбольній лізі області