Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Депутат Чигиринської міськради заплатить 850 грн за несвоєчасно подану декларацію
25 вересня 2017, 07:28 Друк

888309ae6105ae105bb387d02081b2e0Громадян О., депутат Чигиринської міської ради, всупереч вимогам ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» без поважних причин несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

Про це повідомляють у прес-службі Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури.

Працівники Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури виявили та здійснили обов’язкову участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП  відносно громадянина О..

Встановлено, що громадян О., будучи депутатом Чигиринської міської ради, всупереч вимогам ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин, несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції, чим вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Суд погодившись з позицією прокурора визнав винним громадянина О. за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією про що винесено відповідну постанову, згідно якої на правопорушника накладено стягнення у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. Наразі постанова суду набрала законної сили.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Депутат Чигиринської міськради заплатить 850 грн за несвоєчасно подану декларацію