Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Галаганівці депутат сільради не подала декларацію
26 вересня 2017, 11:17 Друк

Без названия 1Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури виявлено та здійснено обов’язкову участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП  відносно громадянки К., депутата Галаганівської сільської ради Чигиринського району.

Про це повідомляє  Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури.

Встановлено, що громадянка К., будучи депутатом Галаганівської сільської ради Чигиринського району, всупереч вимогам ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин, несвоєчасно подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції, чим вчинила адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Суд погодившись з позицією прокурора визнав винним громадянку К. за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією про що винесено відповідну постанову, згідно якої на правопорушницю накладено стягнення у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. Наразі постанова суду набрала законної сили.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Галаганівці депутат сільради не подала декларацію