Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

АМКУ: У Чигирині не провели конкурс на право вивезення твердих побутових відходів з міста
27 вересня 2017, 09:00 Друк

original-066fc84feb43f5bf7fa2588d8a4b6542Виконавчий комітет Чигиринської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Чигирин, пише «Провінція».

Як встановило обласне тервідділення АМКУ, виконавчим комітетом Чигиринської міської ради виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Чигирин було визначено у 2015 році на 12 місяців. Однак, нових конкурсів на надання цих послуг з вивезення побутових відходів проведено не було. 

Така бездіяльність обмежує право суб’єктів господарювання, які мали намір взяти участь у таких конкурсах, змагатися за право надавати дані послуги споживачам міста, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг порівняно з іншими суб’єктами господарювання. Рішенням адміністративної колегії територіального відділення бездіяльність виконавчого комітету Чигиринської міської ради визнана порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, яка може призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин АМКУ: У Чигирині не провели конкурс на право вивезення твердих побутових відходів з міста